APIE PUŠŲ SLĖNĮ

Tai gyvenamųjų namų teritorija pačioje miško tankmėje prie pat Nemuno upės, kurią besąlygiškai pamils tylią prabangą ir lėtą gyvenimo būdą vertinantys žmonės, dirbantys mieste, tačiau savo kasdienį gyvenimą įsivaizduojantys harmoningoje gamtos apsuptyje.

Pušų slėnio – Kačerginės namų“ teritoriją sudaro trijų tipų gyvenamieji namai: apartamentai, kotedžai bei beveik atskiri, nuosavi namai. Visi jie bus įkurti bendroje uždaroje teritorijoje, pačioje miško tankmėje, vos keli žingsniai nuo upės. Pušų slėnyje įrengtas privatus, tik šių namų gyventojams skirtas, šildomas baseinas po atviru dangumi.


Jūs tik pabandykite įsivaizduoti vieną savo gyvenimo dieną Pušų slėnyje.

Ankstyvas rytas pradedamas nuo gaivaus pasiplaukiojimo baseine, vėliau seka gardžios kavos puodelis jaukioje Jūsų namų terasoje besiklausant paukščių giesmių ar miško krebždesio, dienos planai mintyse dėliojami šviežiame ir sausame pušyno ore… Tuomet – darbas mieste, o grįžus po intensyvios ir žmonių kupinos darbo dienos Pušų slėnis ir vėl pasitinka Jus ramybės ir harmonijos kupina draugyste ir globa. Ilgi vakariniai pasivaikščiojimai su laisve taip vertinančiais Jūsų vaikais, galbūt Jūsų augintinio draugija stebint kitą upės krantą, vakarinis pasibėgiojimas miško pušyno takais, dviračių turas nuo Kačerginės iki miesto centro nutiestu keliu, o gal artimų bičiulių vizitas su vakariene ir jaukiais pokalbiais priešaky. Visa tai skamba neįtikėtinai gerai, tiesa?

 

KAIMYNYSTĖ

Reabilitacija ir pavėsis. Tikrai ne nuo saulės, o nuo miesto. Žmogui, kuriam nereikia nieko įrodyti, belieka tik mėgautis gyvenimu ir atvira širdimi jį gyventi. Tada puikia vieta gyvenimui tampa namai, kuriuose verda kitoks, dažnai daug mačiusių ir patirties sukaupusių žmonių gyvenimas. Geriausiais draugais tampa senyvo amžiaus medžiai ir naujai išlieti dviračių takai. Tik išvažiavus norisi sugrįžti, nes žinai, kad tokios vietos retenybė. O kas, jei sugrįžti
 nereikėtų? Ir ši vieta taptų jūsų namais.